Kurumsal

20 senelik yapı sektörü tecrübesiyle 1993 yılında inşaat malzemeleri satışı ile faaliyete başlayan firmamız, tedarik işlerine ek olarak İstanbul'un çeşitli semtlerinde birçok proje tamamlamıştır.

2004 yılında İCS Yapı İnş. Tic. Ltd. Şti. temelleri bu tecrübe ile atılmış olup, yapı müteahhitliği alanında da yenilikçi ve modern bakış açısı ile projelerini müşterileriyle buluşturmuştur. Kazanılan bilgi ve deneyimle Bodrum – Gümüşlük Mevkiinde Silver Houses adı altında başladıkları 30 villalık projeyi 2005 yılında bitirilmiştir. İstanbul’da özellikle Şişli, Kağıthane, Ataşehir ilçesi ve çevresinde birçok inşaat projesini tamamladıktan sonra New Life 1 sitesini yaparak 2011 yılında Eyüp - Göktürk beldesinde New Life adı altında yeni projelere başlamıştır. New Life 1, New Life 2, New Life 3, New Life 4 , New Life 5, Ics Suites, White Suites projeleri tümünü 2 yıl gibi kısa bir sürede teslim edilmiştir.. Son 13 sene içerisinde toplam 8 ayrı projede 200'ün üzerinde konut imal etmiş olup, sayılı projeler arasında yer almıştır.
İCS YAPI şimdilerde kurucularının ilk günden beri ortak sloganı olan “ KALİTE, GÜVENİLİRLİK ve YENİLİKÇİLİK” anlayışını koruyarak  projelerine devam etmektedir.